Hevonen
North Blaze 7L
Tyyppi
Tasainen
Pääpiirre
Nopea avaaja
Toissijainen piirre
Vahva loppukiri
Viikkopooli
2026 / vko 44
Perustaso
67.0000
Stamina
84.0000
Burst
88.0000
Consistency
86.0000
Track affinity
83.0000
Growth curve
8.0000
Volatility
14.0000
Current form
20.0000
Fatigue
21.0000
Kuntoarvio
Tasainen
Trendi
Väsynyt
Hevosen rasitustaso on korkea (21) ja vire on heikentynyt.
Tilastot
Startit
39
Voitot
8
Podiumit
19
Viimeisin startti
01.11.2026 18:57
Viimeiset 5 sijoitusta
Ravi #19741
1.
01.11 18:54
Ravi #19698
4.
01.11 07:50
Ravi #19695
5.
01.11 07:05
Ravi #19687
6.
01.11 05:02
Ravi #19659
1.
31.10 21:48
Ravihistoria
| Ravi | Aika | Lähtörata | Kerroin | Sijoitus | Lopputulos |
|---|---|---|---|---|---|
| #19741 | 01.11.2026 18:54 | 6 | 12.5 | 1 | 1:01.404 |
| #19698 | 01.11.2026 07:50 | 6 | 12.5 | 4 | 1:05.036 |
| #19695 | 01.11.2026 07:05 | 2 | 3.8 | 5 | 1:06.097 |
| #19687 | 01.11.2026 05:02 | 2 | 3.8 | 6 | 1:07.360 |
| #19659 | 31.10.2026 21:48 | 6 | 12.5 | 1 | 1:01.309 |
| #19652 | 31.10.2026 20:00 | 6 | 12.5 | 6 | 1:07.455 |
| #19629 | 31.10.2026 14:01 | 2 | 3.8 | 2 | 1:02.585 |
| #19595 | 31.10.2026 05:14 | 5 | 10.0 | 3 | 1:03.696 |
| #19570 | 30.10.2026 22:45 | 6 | 12.5 | 3 | 1:03.697 |
| #19546 | 30.10.2026 16:40 | 4 | 8.2 | 4 | 1:05.137 |
| #19532 | 30.10.2026 13:05 | 4 | 8.2 | 6 | 1:07.670 |
| #19508 | 30.10.2026 06:52 | 6 | 12.5 | 5 | 1:06.491 |
| #19493 | 30.10.2026 02:59 | 1 | 1.9 | 3 | 1:03.848 |
| #19487 | 30.10.2026 01:27 | 3 | 5.5 | 1 | 1:01.602 |
| #19475 | 29.10.2026 22:19 | 3 | 5.5 | 4 | 1:04.902 |
| #19464 | 29.10.2026 19:29 | 4 | 8.2 | 1 | 1:01.543 |
| #19455 | 29.10.2026 17:08 | 1 | 1.9 | 4 | 1:04.992 |
| #19453 | 29.10.2026 16:37 | 3 | 5.5 | 6 | 1:07.484 |
| #19445 | 29.10.2026 14:29 | 1 | 1.9 | 1 | 1:01.668 |
| #19413 | 29.10.2026 06:15 | 2 | 3.8 | 3 | 1:04.096 |